Bohemi

642 last minute termínů
od 4 390 Kč

Bohemi

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

MPM Astoria

1384 last minute termínů
od 4 614 Kč

MPM Astoria

Ultra all inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Imperial Palace

1077 last minute termínů
od 5 490 Kč

Imperial Palace

All inclusive, Ultra all inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Riva

1454 last minute termínů
od 5 590 Kč

Riva

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Aktinia

942 last minute termínů
od 5 890 Kč

Aktinia

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

MPM Orel

1390 last minute termínů
od 6 112 Kč

MPM Orel

Ultra all inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Bulharsko - all inclusive

Kompletní nabídka letovisek Aheloy - all inclusive, Achtopol - all inclusive, Albena - all inclusive, Balčik - all inclusive, Carevo - all inclusive, Černomorec - all inclusive, Djuni - all inclusive, Elenite - all inclusive, Kiten - all inclusive, Lozenec - all inclusive, Nesebar - all inclusive Obzor - all inclusive, Pomorie - all inclusive, Primorsko - all inclusive, Ravda - all inclusive, Slunečné pobřeží - all inclusive, Sozopol - all inclusive, S.Konstantin a Elena - all inclusive, Sveti Vlas - all inclusive, Zlaté Písky - all inclusive

Kompletní nabídka Bulharsko, Bulharsko poznávací

Německé cestovní kanceláře

Bulharsko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Hotely s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Je klidné rybářské městečko, které ožívá jen v létě díky turistům.Leží na úpatí pohoří Strandža. Kombinace jehličnatých lesů a moře vytváří vyjímečné přírodní podmínky. Legenda praví, že bohyně lásky Agaté se ostrov, kde leží Achtopol zalíbil tak, že si ho vybrala za místo odpočinku a nazvala ho Agatopolis – město lásky.

Achtopol - dovolená v Bulharsku

Dovolená v Achtopolu, to jsou divoké písečné pláže v panenské přírodě a samozřejmě koupání. Milovníci potápění zde zhlédnou ztroskotanou obchodní loď ze 2.světové války. Nejsou zde mnohakilometrové pláže, množství dunících diskoték a další charakteristické znaky míst, které Vás jenom ruší. Uvidíte zbytky městského opevnění a kašnu s vyřezávaným jezdcem na koni. Poměrně skrytým před zraky návštěvníků je místní pravoslavný chrám Nanebevzetí, který stojí v podstatě na útesu nad mořem na okraji města. Dovolená je také výlet do okolí.

Achtopol - dovolená s dětmi v Bulharsku

Dovolená s dětmi jme nejen koupání a slunění. Jsou to také výlety, kde poznáte zdejší folklór, starý pohanský rituální tanec na žhavém dřevěném uhlí. Nejstarší loď světa, která je k vidění v Sozopolu jistě zaujme malé i velké. Její stáří se odhaduje na 7000 let. Je možné zvolit dvoudenní výlet do Istanbulu. To vše je dovolená s dětmi.

Achtopol - ubytování a strava v Bulharsku

Tradiční bulharská jídla a nápoje stojí za povšimnutí. V rodinném penzionu Vám předloží kontinentální snídani, večeři je možné dokoupit v restauraci.V pokojích jsou ledničky. Bulharská kuchyně se podobá řecké. V hotelu ochutnáte i tradiční bulharské pokrmy. Polévky, ryby, maso, zeleninu. Na zapití kávu, čaj, pivo i nealko nápoje.

Achtopol - zájezdy se slevou v Bulharsku

Neváhejte a zajistěte si včas dovolenou v Achtopolu. Využijte slevy, které se Vám nabízejí. Např. first minut, last minute, dítě zcela zdarma, nebo i seniorské slevy. Rádi Vám některou z nich vyhledáme.

Achtopol - pláže a koupání v Bulharsku

Přímořské městečko Achtopol patří mezi méně turisticky osídlenou oblast Bulharska. Pláž v Achtopolu přiléhá ke skalním útvarům, které se tyčí i několik desítek metrů na hladinou. Písečná zlatavá pláž v Achtopolu je vybavena plážovým servisem. V blízkosti si také můžete dojít do nedalekého centra, kde jsou místní restaurace a stánky. Oblast je zalesněná a příjemná pro aktivní dovolenou.

Bulharsko - All Inclusive - Achtopol
Bulharsko - All Inclusive - Achtopol
Bulharsko - All Inclusive - Achtopol
Bulharsko - All Inclusive - Achtopol
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou